Кошик
219 відгуків
Kvadrostar.com.ua
+380 (66) 420-70-53

Шина на квадроцикл Maxxis BIG HORN

Шини на квадроцикл «Бигхорн» зроблені на основі легендарної гуми Bighorn, призначеної для мотовсюдиходів Side-by-Side. Саме ця модель, що поєднує в собі мала вага, неймовірну міцність та чудові зчіпні властивості, стала попередницею більшості представників поточного асортиментного ряду іменитої марки. У виробництві покришок використовуються сучасні технології та новітнє високотехнологічне обладнання, а її якість підтверджено провідними центрами тестування. Вироби відповідають найсуворішим стандартам, що підтверджено численними перемогами у змаганнях різного рівня.

Бренд, якому довіряють

Гума Maxxis Bighorn для ATV

Гума Maxxis Bighorn для ATV проводиться на Тайвані. Спочатку підприємство, засноване в 1967 році, випускало покришки для велосипедів і мотоциклів, що користувалися неймовірним попитом серед покупців. Вже через десять років компанія виробляла кілька десятків моделей шин для мототехніки і легкових авто, які експортувалися в європейські і американські країни. У даний момент поставки здійснюються в 180 держав. При цьому популярність квадроциклетной гуми «Максис Бигхорн» настільки висока, що багато продуктів, ще перебуваючи на конвеєрних лініях, які вже вважаються «легендарними».

Де виробляються покришки

В даний час всесвітньо відома торгова марка працює під крилом тайванського холдингу Cheng Shin Group, який є лідером у своїй галузі на азіатському ринку. Продукція виробляється на десяти заводах, які розташовуються в Китаї, Таїланді, В'єтнамі та на Тайвані. Повністю автоматизоване виробництво виключає людський фактор і не залишає сумнівів у найвищій якості шин Maxxis Bighorn для квадроциклів. Також підприємство розташовує власним випробувальним полігоном у Китаї, де у жорстких і екстремальних умовах проводиться всебічна перевірка випущених продуктів.

Переваги

Тайванська продукція показує відмінні результати на бездоріжжі, а її чудові можливості були неодноразово підтверджені в ході спортивних змагань. До відмітним особливостям моделей «Бигхорн» відносяться:

 • Для виробництва покришок використовується каркас, зроблений з синтетичних матеріалів, що забезпечує їм невелику вагу.
 • Бічні грунтозацепи і спіральна навивка протекторного шару забезпечують оптимальну міцність до проколів і порізів.
 • Великі протекторні блоки поліпшують прохідність на складних ділянках.
 • Здатність до самоочищення.
 • Універсальний протекторний малюнок підвищує продуктивність гуми «Бигхорн» на всіх видах дорожніх поверхонь. Також у виробах передбачені отвори для шипів.
 • Компаунд володіє підвищеною стійкістю до зовнішніх впливів і не втрачає свою еластичність при низьких температурах.
 • Радіальна конструкція допомагає гасити вібрації, що дає більший комфорт під час руху.
 • Може використовуватися на піщаних, кам'янистих і грязьових дорогах.

Дві конфігурації

Maxxis Bighorn

Так як шини Maxxis Bighorn призначаються для позашляховиків Side-by-Side, то клієнтів не може дивувати те, що виробник випускає її у двох модифікаціях. Моделі із заводським індексом MU09 встановлюються на передню вісь, а MU10 — на задню. Головна відмінність між цими модифікаціями полягає в ширині грунтозацепов. У передніх покришок вони більш вузькі, що сприяє чудовій стійкості і керованості, а у задніх — більш широкий, що збільшує поздовжні тягово-зчіпні характеристики.

Специфіка вихідної сировини

При виготовленні шин ATV Maxxis у вихідну суміш додаються спеціальні полімери, які забезпечують цілісність профілів. Вони надають міжмолекулярним з'єднанням оптимальну міцність, а самі вироби отримують максимальну стійкість на розрив, а це найкращим чином впливає на надійність покришок при експлуатації в складних умовах. Візерунок протектора підвищує поздовжні тягово-зчіпні властивості, при цьому завдяки особливому розміщенню вони показують максимальну ефективність на дорозі.

Резина Bighorn Maxxis для ATV

 

Покрышки для квадроцикла Bighorn изготавливаются на базе знаменитой одноименной резины, которая предназначается для мотовездеходов. Модель объединяет в себе небольшой вес, хорошую прочность, прекрасное сцепление. Она стала предшественницей для большей части современного модельного ряда знаменитой марки. Только успев появиться на рынке, шины на квадроцикл Maxxis быстро заработали себе положительную репутацию. Они производятся в Тайвани, потому обладают высокими характеристиками, но при этом реализуются по вполне доступным расценкам. Сегодня они столь популярны, что продолжено производство прежних версий покрышек, невзирая на наличие новых.

Усиленное строение и другие особенности шин на квадроцикл

Одна из причин большой популярности – долговечность. Даже если использовать их приходится в непростых условиях. По большей части за это можно благодарить каркас с шестислойным составом. Основа состоит из двух слоев металлокорда, созданного по особой технологии. Кроме отсутствия стыков, металлокорд отличается довольно плотным размещением нитей. Это делает строение плотным. Оставшиеся слои сделаны из корда искусственного происхождения. Материя изготовления имеет мелкий вес, очень эластичен. Это позволяет снизить массу, а также делает ход квадроцикла более мягким, а шину – стойкой к возможным проколам.

Эти шины на квадроцикл востребованы еще потому, что при изготовлении резиновой смеси для них в расчет брались специфичные особенности использования современных квадроциклов. Ведь те предназначаются для поездок по различным видам дорожного покрытия. Так, в состав входят элементы, которые делают резину не только более прочной, но еще эластичной.

Универсальной шина для квадроцикла Maxxis Bighorn 26 10 12 стала, благодаря протекторному рисунку, который отличается восхитительной проходимостью, независимо от вида и качества дорожного покрытия. В нем огромное количество высоких блоков, которые располагаются так, что в процессе передвижения образуется много длинных поперечных «бордюров». При этом те, что размещаются в плечевых зонах, обеспечивают вспомогательную защиту боковинам покрышек.

Достоинства шин на квадроцикл Maxxis

Купить шину на квадроцикл – не бесполезная трата денег. Продукция тайваньского производства демонстрирует прекрасные результаты даже на бездорожье. Возможности этих шин неоднократно подтверждались на спортивных соревнованиях. К их преимуществам можно отнести:

 • грунтозацепы на боковинах и спиральная навивка протектора обеспечивают прочность и стойкость против повреждений;
 • имеется способность к самоочищению;
 • каркас, выполненный из синтетики, что позволяет обеспечить небольшой вес покрышек;
 • компаунд наделен высокой устойчивостью к механическим воздействиям и не теряет своей эластичности даже в холода;
 • крупноразмерные блоки протекторов позволяют оптимизировать степень проходимости на особо сложных участках;
 • лучевая конструкция помогает устранять вибрации, а это делает движение более мягким;
 • универсальность протекторного узора повышает уровень производительности резины бренда maxxis big horn, независимо от вида дорожной поверхности. Дополнительно предусматриваются и отверстия для шипов – зимнего варианта покрышек;
 • шины на квадроцикл r12можно использовать для передвижения по грязной, каменистой и песчаной дороге.

Износоустойчивость шин

Изготовители востребованных квадроциклов утверждают, что их выбор падает на шины Maxxis Bighorn по той причине, что они терпеть не могут плоские шины не меньше, чем их клиенты. Так, один из гонщиков, принимавших участие в Baja 1000, утверждал, что комплекта этих шин ему было вполне достаточно для нескольких заездов. А после он использовал эти же покрышки на своем собственном квадроцикле еще много лет. Отзывы на сайте интернет-магазина Квадроstar также утверждают, что резиновая смесь в основе данных покрышек изнашивается очень долго. Боковой протектор защищен от повреждений. Если вы желаете купить шины на квадроцикл, надежные и достаточно прочные, тогда обращайтесь в наш интернет-магазин. У нас предлагаются шины по доступным ценам. Быстрая доставка гарантируется.

Maxxis Bighorn

 

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner