Кошик
221 відгук
Kvadrostar.com.ua
+380 (66) 420-70-53

Гальмівна система G2 (2012-2023)

Система гальмування квадроциклу — один із найважливіших механізмів транспорту, який потрібний для зниження швидкості або повної зупинки в різних екстремальних умовах. Від правильності роботи системи, її справності залежить якість їзди, безпека людей під час їзди брудом, водою, снігом із піском. До складу системи входять диски, супорт, колодки, циліндр із розширювальним бачком, шланг гальмівний BPR. Для збереження здоров'я й запобігання серйознішим поломкам транспорту фахівці рекомендують завжди оглядати гальм.

 

 

Гальмівний суппорт на квадроцикл — особливості, характеристики

Гальмівний супорт на квадроцикл — один з основних складників усієї системи, за допомогою якої вся конструкція та «скарблена». Являє собою кріплення, циліндр із поршнями та сам механізм. Суппорт може слугувати 7-8 років, не виходячи з ладу. Буває з плавальною конструкцією (місткості з рідиною розташовані всередині) і фіксованою (з боків). Зверніть увагу: якщо гальма блокуються у разі сильного натискання на педаль, то, найімовірніше, поломка зв'язана саме з цим пристроєм.

Модернізована система обов'язково має містити гальмівний диск на квадроцикл. Виготовляються вони зі сталі, мають отвори для самоочищення та вентиляції. Встановлюються передній і задній диски, і якщо один із них зношений, то це може призвести до небезпечних для життя ситуацій на дорозі. Водитку важливо завжди стежити, щоб вони були в ідеальному стані, вчасно ремонтувати або замінювати.

Гальмівні колодки BPR

Виробляються гальмівні колодки BPR з урахуванням того, що техніку використовуватимуть у суворих екстремальних умовах. Вони сприяють виникненню тертя за будь-якого тиску та температури. Створені гальмівні колодки за допомогою технологій, які допомагають довше функціонувати всьому пристрою гальмування. Під час роботи вони не створюють шуму, вібрації. Приводяться в дію, коли натискають на важіль, внаслідок чого тиск збільшується, вичавлюється поршень, притискаючи колодку до диска. Виникає сила тертя, що викликає уповільнення квадроциклу.

Купити гальмівну систему на квадроцикл або окремі її комплектуючі можна в магазині Kvadrostar. Ми отримуємо товари найвищої якості безпосередньо зі США, маємо можливість замовити унікальні комплектуючі для вашого транспорту. Якщо виникнуть питання, наші грамотні фахівці завжди готові проконсультуватися з вами безплатно. Зручний, інтуїтивно зрозумілий сайт, доступні ціни на комплектуючі високої якості нові та б/у, високий сервіс обслуговування, професіоналізм працівників — наші конкурентні переваги.

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner