Кошик
219 відгуків
Kvadrostar.com.ua
+380 (66) 420-70-53

Шини на квадроцикл ITP TERRA Claw

Гума на квадроцикл належить до категорії найбільш важливих складових елементів, оскільки від її вибору буде залежати надалі не тільки комфорт в процесі їзди, але і забезпечення такого важливого параметра, як безпека. Широке розмаїття моделей шин, представлених сьогодні, часто викликає труднощі в процесі вибору. Тому, купуючи шини для квадроцикла ITP TERRA Claw, потрібно бути уважними. Спочатку слід ознайомитися з їх особливостями, характеристиками та правилами вибору.

Покришки для квадроциклів ITP TERRA Claw – особливості і характеристики

Нова шина володіє унікальним малюнком, нанесеним на протекторі. Кути грунтозацепов є змінними, що на різних ділянках проїзної частини забезпечує гарні показники зчеплення. Покришки для квадроциклів мають додаткові прорізи, що дозволяє впевнено почувати транспортний засіб як на кам'янистих дорогах, так і на мокрому покритті. Ризик ушкоджень зменшується за рахунок посиленої гумової суміші, а прохідність в колії забезпечується за рахунок бічного протектора.

Конструкційні особливості гуми є такими, що сприяють стійкості і керованості навіть в умовах крутих поворотів. Малюнок протектора є V-образним. Це дає можливість виконання в автоматичному режимі функції самоочищення від бруду. Такі шини ATV можна застосовувати для переміщення по різних видах місцевості:

 • пухке покриття;
 • слизька і мокра поверхня;
 • кам'яна місцевість;
 • грунтова дорога.

Комфортний процес переміщення по твердій поверхні на високих показниках швидкості забезпечується за рахунок центрального виступу, який перебуває на протекторі. Представлені в каталозі Kvadrostar шини для квадроциклів ATV мають радіальну 8-шарову конструкцію. Їх виробництво відбувається в Китаї.

Якщо ж дивитися основні характеристики покришок, серед них варто підкреслити наступне:

 • ширина шини – 9, 10 або 11;
 • посадочний діаметр – 14 або 15;
 • конструкція – радіальна;
 • зовнішня висота покришок – 27 або 30.

Це стандартні характеристики, які підходять для моделі квадроциклів ITP TERRA Claw.

Як правильно вибрати шини ATV для квадроциклів?

Вибираючи колеса для квадроцикла ATV, потрібно виходити, в першу чергу, від призначення транспортного засобу. При купівлі гуми варто дотримуватися наступного алгоритму дій.

 1. Вигляд. Існують радіальні і діагональні варіанти покришок. Перший вид використовується під час змагань, так як призначений для їзди по твердій поверхні. Другий варіант має високі показники прохідності по бездоріжжю (піску, бруду, снігу, болота).
 2. Тип. Грязьова спеціальна гума використовується для їзди на покриттях, які мають рідку бруд. Спортивна гума гоночного зразка має слабо виражений малюнок і низький протектор, що на треку дозволяє розвивати високі показники швидкості. Всі дорожні покришки підходять їзді на будь-якій поверхні.
 3. Діаметр коліс. Високі показники прохідності у складних умовах будуть забезпечуватися за рахунок вибору коліс з великим діаметром. Прохідність маленьких варіантів не надто хороша, але вони розвивають швидкість дуже велику.
 4. Тиск. На прохідності позначається саме цей показник. Для переміщення на треках потрібно високий тиск, а от для бездоріжжя підійдуть варіанти з низькими показниками.

Правильно подобрав покришки, квадроцикл забезпечить максимально комфортне і безпечне пересування як по рівній поверхні, так і в умовах повного бездоріжжя.

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner