Кошик
221 відгук
Kvadrostar.com.ua
+380 (66) 420-70-53

Шини на квадроцикл ITP MUD LITE XL XXL

 

 

чи шини на квадроцикли бути величезних розмірів? Виробник ITP з Америки доводить, що дуже навіть може. Адже моделі Mud Lite XL і XXL повністю підходять під цей опис. Вони дуже великі, але при цьому легкі і поступливі. Дані варіації створювалися спеціально для повнопривідних квадроциклів та утилітарної чотириколісної техніки.

Чому ці шини на квадроцикли настільки затребувані

Затребуваність цього товару обумовлена не тільки тим, що дана шина на квадроцикл належить до класу Deep Mud. Гума наділена глибоким протектором в 3,3 сантиметра, великою шириною і високою стійкістю до зовнішніх подразників. Незалежно від покриття, колеса з цими покришками будуть їздити по дорогах так само легко, як по асфальту. З ними ви зможете долати ділянки, куди раніше не вирішувалися заїжджати.

Шини даного розміру призначаються спеціально для серйозного бездоріжжя. Але при цьому з ними комфортно керувати транспортом і на нормальній дорозі. Найважливіше гідність шини на квадроцикл r12 і інших розмірів – мала вага при дійсно рекордному рівні прохідності. Цей товар демонструє ідеальне співвідношення вартості і якості.

Шина на квадроцикл Mud Lite XXL

Ця варіація моделі – найбільша за розміром грязьова покришка для спеціально оптимизированнных квадроциклів підвищеної прохідності. Завдяки їй можна істотно збільшити дорожній просвіт транспорту. Завищений профіль покришки і грунтозацепи розміром 3,3 сантиметра дозволяють використовувати шини навіть на найбільш екстремальних і важкодоступних ділянках дороги – там, де звичайній техніці пройти не вдасться. При цьому вони відрізняються безліччю достоїнств. Так, наприклад, їх виготовляють з шести шарів гумової суміші підвищеного рівня міцності.

Це великі шини з видовженими грунтозацепами. Такі часто використовуються для найбільш непрохідного бездоріжжя. У сегменті ATV на дані шини на квадроцикл ціна цілком прийнятна. Незважаючи на великі габарити, їх маса невелика. За звичаєм, для монтажу потрібна невелика доробка ATV, але існують і винятки.

Також це самі великі грязьові покришки даного модельного ряду виключно для повнопривідних квадроциклів, а також транспорту типу SbS.

Базові параметри моделей такі:

  • американське виробництво;
  • грунтозацепи висотою 3,3 см;
  • діагональна побудова;
  • корд з шести шарів.

Придбати їх можна в нашому інтернет-магазині Квадроstar за доступною вартості.

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner