Кошик
219 відгуків
Kvadrostar.com.ua
+380 (66) 420-70-53

Скло для квадроциклів

Квадроцикл відноситься до транспортних засобів для переміщення по бездорожно місцевості. При русі мотовездихода з під коліс можуть вилітати каміння, гілки та бруд, а зустрічний вітер може піднімати пил, листя та сміття, які будуть летіти прямо в обличчя. Захиститися від негоди та природних «капостей» можна, встановивши вітрове скло на квадроцикл (ATV/UTV). Установка даного аксесуара, це не тільки створення зручних умов для їзди, але і, перш за все, турбота про безпеку.

скла для захисту

Особливості

У більшості вітрові скла для утилітарних квадроциклів по техніці виробництва - універсальні. Вони виготовляються з монолітного полікарбонату, має високу ударостійкість. Матеріал проходить кілька етапів полірування, завдяки чому скло набуває абсолютну прозорість і виглядає тонким, але при цьому зберігає міцність і зносостійкість.

Випускаються вітрові скла різних форм, тому при виборі товару рекомендується враховувати, яка область захисту необхідна. Додатково вироби можуть бути оснащені такими аксесуарами, як, наприклад, дзеркала заднього вигляду або кишеньками.

Універсальні скла для захисту, поєднуються з більшістю моделей утилітарних квадроциклів: Yamaha, CF MOTO, Polaris, Stels та інші. При виникненні питань щодо сумісності та наявності аксесуара з транспортним засобом, можна зв'язатися з консультантом інтернет - магазину Квадростіль.

Види

Владельцы квадроциклов, имеющие опыт езды на транспорте в самых разных условиях, отдают предпочтение именно универсальных моделей, которые составляют одно цельное с сами агрегатом. Универсальные стекла имеют преимущество в том, что они отлично подходят для квадроциклов с фарами и центрального, и бокового расположения.

Популярністю так само користуються і вітрові скла, розроблені для певних моделей квадроциклів. Ціна на такі аксесуари вище, за якістю і надійності не відрізняються від попереднього варіанту. Їх перевагою вважається можливість вибору різних моделей і додаткових аксесуарів, наприклад, двірників. Незначним недоліком, на думку деяких мотовладельцев, є складність з пошуком і підбором моделі, і необхідність придбання комплектів, якщо потрібно двостороння захист.

Види спеціальних моделей вітрових стекол:

  • лобове;
  • переднє;
  • заднє.

Выбор вариантов достаточно широкий. Лобовые стекла могут быть половинчатыми или полными, откидными и фиксированными. Доступен вариант покупки виниловых стекол.

Как сделать правильный выбор

Решившись на покупку ветрового стекла для крепления на квадроцикл, нужно внимательно отнестись к выбору, а не приобретать понравившуюся модель без изучения ее технических особенностей. Обращать внимание на характеристики, необходимо даже в отношении универсальных стекол.

квадроцикл

Рекомендации по выбору ветровых стекол для утилитарных моделей квадроциклов:

  • универсальные изделия выбирайте по размеру и форме;
  • аксесуар повинен відповідати марці транспортного засобу;
  • порівняйте габарити з необхідними розмірами, враховуйте, що чим низьке і вузьке скло, буде направляти потоки повітря і вітру в обличчя;
  • розгляньте варіанти комплектів, якщо потрібна передня і задня захист.

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner