Кошик
238 відгуків
Kvadrostar.com.ua
+380 (66) 420-70-53

Електрична система для Can-Am OUTLANDER MAX

По телефонам 0664207053, 0505134104. Наші оператори проконсультують Вас з усіх питань, пов'язаних з товаром, і приймуть Ваше замовлення на обробку.

Такий засіб пересування, як квадроцикл, завжди буде мати потребу в придбанні запасних частин. Це пов'язане з екстремальними навантаженнями на техніку, частими поломками або технічним профілактичним оглядом, при якому виявляються несправності. Особливої уваги заслуговує електрична система для Can-Am OUTLANDER MAX, куди входить приладова панель Brp Can-am і багато інших додаткових елементів.

 

Реле-регулятор BRP Can-Am

Серед запчастин, які входять до складу електричної системи, потрібно виділити такий елемент, як реле-регулятор BRP Can-Am. За допомогою застосування цього елемента відбувається розмикання і замикання електричного ланцюга пристрою. Саме реле допомагає виконати регулювання різних вузлів мототехніки. При пересуванні транспортного засобу цей елемент виконує процес регулювання напруги, тим самим усуваючи таке неприємне подія, як передчасний ремонт. Такий елемент належить до преміальної категорії, оскільки встановлюється тільки в імпортних квадроциклах. Реле виступає в якості деталі, яка допомагає всім складовим пристрою працювати як єдиний злагоджений механізм.

 

 

Поворотник BRP Can-Am і замок запалювання

У квадроциклах у складі електричної системи важливим елементом виступає поворотник BRP Can-Am. Його затребуваність пов'язана з тим, що при пересуванні по великому місту немає можливості порушувати правила дорожнього руху, і потрібно попереджати інших учасників руху про здійснення певних маніпуляцій, поворотів.

При виборі цього елемента потрібно звернути увагу на те, що існують передні і задні поворотники. Вибір варто робити на користь відомих і перевірених брендів, які пропонують ту продукцію, що пройшла численні випробування з боку інших гонщиків. На квадроциклі також є бічні поворотники. Якщо є необхідність повної заміни, а тільки окремих складових елементів, то купувати їх потрібно конкретно під певну модель. Крім цього, на такі деталі для квадроциклів повинні видаватися сертифікати якості.

Особливості купівлі складових електричної системи для квадроциклів

Электрическая система квадроциклов принадлежит к категории наиболее важных, поскольку выход из строя одного элемента тянет за собой потерю полной функциональности всего устройства. Сюда входят не только такие элементы, как реле, поворотник, спидометр, но и замок зажигания BRP Can-Am, другие компоненты. В случае поломки, они нуждаются в ремонте или же полной замене. Какую из манипуляций нужно сделать, стоит решить посредством обращения за помощью на станцию технического обслуживания.

Особливої уваги також заслуговує ключ запалювання квадроцикла Brp Can-Am, який потрібно підбирати тільки до конкретної моделі засобу пересування. Варто пам'ятати про те, що під різну модель будуть підходити тільки кілька варіантів, не всі. У разі виникнення складнощів при виборі, за допомогою можна звернутися до фахівців магазину Kvadrostar, які точно знають, що і як зробити.

Часто українські екстремали при виникненні необхідності купівлі електричної системи віддають перевагу б/у запасних частинах. Вибір слід робити на користь тільки тих деталей, які не є зношеними і знаходяться в хорошому стані. Вибравши правильно б/у спідометр, квадроцикл зможе забезпечити якісну і безпечну їзду, не створюючи хвилювань про те, що у драйвера відбудуться складності при активному та екстремальному пересуванні по проїжджій частині або бездоріжжю.

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner