Кошик
239 відгуків
Kvadrostar.com.ua
+380 (66) 420-70-53

Масла Фільтра для кводроциклов,снігоходів, гідроциклів

Масло для мототехніки Brp can am

 

Квадроцикли, снігоходи, гідроцикли в даний час користуються великою популярністю. За рахунок своїх конструктивних особливостей, вони цілком можуть бути використані не тільки для розваг і подорожей, але також для допомоги в домашньому господарстві. Однак, як будь-якому іншому транспорту, квадроцикли необхідно досить якісне технічне обслуговування. Основна запорука його довгої служби – правильно підібране масло для квадроцикла.

 

Масло для квадроцикла: види та особливості

Об'єм картера квадротехники менше, ніж в авто. Це впливає на частоту заміни масел. Також вони повинні володіти високим рівнем термостабільності і стійкістю до окислення.  

По своїм технічним характеристикам квадротехника наближена до мотоциклів, бо мастильні рідини для них схожі. Однак жанр  масло для квадроцикла слід вибирати виключно відповідно до рекомендацій виробника.

Основа масел для транспорту, що відноситься до квадротехнике, схожа на автомобільні масла. Зокрема, вона може бути:

  • напівсинтетичній;
  • мінеральної;
  • НС-синтетичної;
  • синтетичної.

Мінеральне масло для квадроцикла не можна назвати затребуваним. Оскільки сучасний транспорт такого роду потреби в мастильних матеріалах, здатних довгий час витримувати високе навантаження. Але варто цей вид недорого і лише тому ще тримається на ринку. Те ж саме можна сказати про оліях на напівсинтетичній основі.

НС-синтетична база робить рідину більш стійкою до окислювальним процесам, і замінювати її можна трохи рідше, ніж мінеральне масло або напівсинтетику. Крім того, воно рекомендовано для снігоходів.

Синтетичне масло для квадроцикла було і залишається лідером ринку мастильних матеріалів для квадро- і мототехніки. Воно наділене відмінними якостями, які дозволяють використовувати масло в холоди. Також серед переваг прекрасні показники по зниженню тертя і захисту двигуна в екстремальних умовах.

Трансмісійне масло для квадроцикла та інші матеріали

Підбір мастильних рідин для цього різновиду транспорту – відповідальна справа. Адже від правильності вибору залежить «здоров'я» деталей техніки.

Якісне масло трансмісійне – у цьому першочергово потребують роздавальні коробки і редуктори. Зупиняти вибір бажано на тому варіанті, який рекомендований виробником. Найбільш часто для даного транспорту рекомендується масло BRP XPS. Але не варто забувати, що необхідно регулярно відстежувати необхідність заміни. Перевірка повинна проводитися незмінно на кожному техогляді. Такі огляди виконуються згідно з установленим регламентом, визначеним у сервісній книжці. Стандартно його потрібно поміняти в перший техогляд, який проводиться після перших 500 км пробігу. Надалі – кожні 3 тис. км.

Антифриз

Як відомо, першочергово антифризи відрізняються один від одного за кольором. Але забарвлення цієї рідини абсолютно не впливає на технічні характеристики. Так, яскравий колір «незамерзайки» говорить тільки про те, що в складі є флуоресцент. Він грає особливу роль під час діагностики системи охолодження. Всі місця витоку антифризу відразу ж виділяються, якщо посвітити під капотом ультрафіолетовою лампою. Фахівці радять при виборі антифризу не керуватися лише кольором. У двох охолоджувачів одного кольору може бути різний склад, що загрожує поломкою транспортного засобу.

Гальмівна рідина

З плином часу вона вбирає в себе вологу з повітря, поступово закипає при зниженні температури. Це не дуже добре позначається не тільки на роботі гальмівної системи, але і на безпеці водія.

Пластичне мастило

Крім того, слід систематично оновлювати змазку, яка використовується для деталей підвіски, шарнірів та інших деталей. Збігом часу вона не тільки збирає на себе весь бруд, але і змивається водою. Тому рекомендовано використовувати універсальну водостійку мастило на базі літій-комплексного згущувача.

Яке масло трансмісійне рекомендується використовувати взимку

З настанням холодів для квадроциклів та снігоходів необхідно використовувати масла, здатні добре витримувати мінусову температуру. Стандартно це олії на синтетичній або НС базі. Застосовувати напівсинтетичне масло BRP або трансмісійне на мінеральній основі можливо. Проте слід врахувати, що в сильні холоди вони погано прокачуються, що може нанести шкоду движку.

Як будь-який транспортний засіб, квадротехнику слід ретельно підготувати до зимового періоду. Потрібно замінити всі рідини, перевірити акумулятор і захистити дрібні деталі від обмороження.

 

 

Правильно підібране масло забезпечує для двигуна:                                                                       КРАЩІ ЕКСПЛУАТАЦІЙНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ КРАЩІ ПОКАЗНИКИ НАДІЙНОСТІ ТРИВАЛИЙ ТЕРМІН СЛУЖБИ

Висока продуктивність і підвищена потужність двигунів передбачають особливі вимоги до маслу. Тут, у BRP, ми сприймаємо олія не інакше, ніж один з компонентів конструкції мотовездехода, який розробляється одночасно з технологічними рішеннями для двигунів.                                                                        МАСЛА XPS ДЛЯ 4-ТАКТНИХ ДВИГУНІВ Цікавий факт: Масла XPS для 4-тактних двигунів проходять внутрішню сертифікацію BRP для підтвердження змащувальних характеристик.              ЧОМУ СЛІД ВИКОРИСТОВУВАТИ МАСЛО XPS ДЛЯ 4-ТАКТНИХ ДВИГУНІВ ЗАМІСТЬ БІЛЬШ НЕДОРОГИХ АЛЬТЕРНАТИВ?                                                                                                                     Інженери BRP  неодноразово доводили той факт, що масла інших марок не відповідають високим стандартам, що пред'являються BRP до масел для таких двигунів, як Rotax 4-Tec 1000 Turbo. ∙ Кожен виробник встановлює власні випробувальні критерії і стандарти для олій сторонніх виробників, які використовуються в продукції техніці. Це означає, що масла XPS відповідають найвищим стандартам в галузі. ∙ Навіть більш дорогі в порівнянні з XPS масла не забезпечують необхідних експлуатаційних характеристик двигунів Rotax. ∙ Пропоноване нами масло було випробувано не на одній-двох моделях техніки, а на всіх лінійках випускаються нами двигунів і мотовсюдиходів. Спеціалізовані випробування включають в себе експлуатацію в реальних умовах, необхідну для перевірки відповідності масла XPS встановленим стандартам, в той час як більшість виробників олії покладається лише на узагальнені мінімальні технічні вимоги до мастил.                                                                                                                                                                    НЕВЖЕ НА РИНКУ НЕМАЄ ІНШИХ ВИСОКОЯКІСНИХ МАСЕЛ?                                                                  Є. Але ні одна інша марка масла, на відміну від XPS, не проектується спільно з двигуном як один з компонентів мотовездехода. Нам важливо надати вам найкраще рішення

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner