Кошик
219 відгуків
Kvadrostar.com.ua
+380 (66) 420-70-53

Привод передний Brp (2012-2023)

Квадроцикли фірми BRP є одними з найнадійніших у світі. Однак навіть вони потребують своєчасного техобслуговування, крім того, періодично доводиться замінювати зношені або деталі, що вийшли з ладу. Придбати ці запчастини, а також інші, необхідні для ремонту матеріали, за вигідною ціною можна в інтернет-магазині компанії Квадроstar. Товари для нашого магазину надходять безпосередньо від виробника з Північної Америки, що гарантує їхню високу якість, виключає можливість браку.

 

 

 

Пильовик карданного вала BRP та інші деталі — все, що вам потрібно для ремонту чотириколісного байка

Серед запчастин для квадроциклів марки BRP, які можна купити в нас, представлені:

  1. Пильник на ШРУС BRP— важливий елемент, що захищає від забруднення ШРУС (шарнір рівних кутових швидкостей), який передає крутний момент за кутів повороту до 70° відносно осі. Пильовик являє собою гумову насадку, яка щільно стикується з карданом. Згодом цей елемент зношується, розривається, а в утворений проміжок починає потрапляти пісок, вода та бруд, що призводить до появи характерного кришта, тріска та вібрації. У таких випадках потрібна термінова заміна пиляння, інакше може вийти з ладу сам ШРК.
  2. Кардан BRP— одна з ключових складників трансмісії квадроциклу, що відповідає за передавання обертового моменту КПП на редуктор. Від його справності безпосередньо залежить можливість їзди на транспортному засобі. Попри досить просту конструкцію, цей елемент також схильний до зносу в процесі експлуатації байка, оскільки саме на нього спадає вся навантаження під час пересування бездоріжжям і поганим дорожнім покриттям.  У разі несправності кардану не можна зволікати із заміною, оскільки це може призвести до виникнення аварійних ситуацій на дорозі. Про порушення його роботи, зазвичай, свідчить люфт, що утворюється, а також нетипові звуки під час їзди.
  3. Шпилька маточини BRP— кріпильний елемент, що утримує колесо в одному положенні в його установленні. У поєднанні з гайкою вона забезпечує надійне кріплення, легко демонтується, перевершує за надійністю та міцністю звичайні болти. Проте за високих навантажень шпильки гнутися, на них з'являються тріщини, а під впливом вологи утворюється іржа. Розрушення шпильки істотно збільшує ризик розбовтування й ламання кріпильної системи, що так само знижує керованість квадроцикла, може призвести до аварії.
  4. Кулак поворотний BRP (цапфа)є частиною передньої підвіски та відіграє важливу роль. До поворотного кулака кріпляться гальмівні диски, колісна маточина, наконечники кермового механізму. Його принцип роботи полягає в передаванні зусилля під час повороту керма на колеса, змінюючи в такий спосіб їхнє положення під час руху. Кульки виготовляються з термостійкого, здатного витримувати постійні механічні навантаження металу, проте згодом цей елемент деформується, що також негативно позначається на безпеці їзди.

  1. Напівось для квадроцикла BRP — приводний вал, що передає крутні зусилля з диференціалу на дротове колесо. Цей механізм забезпечує рухливий контакт двигуна, провідних коліс квадроцикла. Саме завдяки півосі можна повертати колеса під час руху, мінімізуючи кількість вібрацій, що передаються на кермо. Також півось запобігає руху ривками.
  2. Хрестовина кардану квадроциклу BRP —важливий елемент карданних валів, від якого безпосередньо залежить ресурс карданних передач. Завдання хрестовини полягає в тому, щоб гасити опору кардану та передавати крутний момент на колеса. Хрестовина досить довговічна деталь, але згодом вона руйнується й потребує заміни. Крім того, вона може бути пошкоджена камінням, що відлітають вгору під час їзди бездоріжжям.
  3. Підшипник маточини квадроцикла BRP — деталь, справність якої вкрай важлива для безпеки водіння, оскільки під час її виходу з ладу квадроцикл стає некерованим. У конструктивному плані підшипник являє собою два кільця (зовнішніше та внутрішнє), сепаратор, тіло кочення.

 

Всі перераховані вище запчастини пройшли сувору перевірку на заводі виробника та мають відповідний сертифікат якості.  

Як замовити кардан BRP та інші запчастини?

Для того, що зробити заказ на пильовик карданного вала BRP або будь-який інший необхідний вам товар у нашому інтернет-магазині, досить зв'язатися з нашими консультантами за номером, який вказаний на сайті. Ви можете задати будь-які питання щодо наших запчастин, отримати безплатну консультацію про ремонт квадроцикла марки BRP. Також ви можете скористатися зручним онлайн-каталологом товарів із цінами, докладними технічними характеристиками.

 

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner