Кошик
219 відгуків
Kvadrostar.com.ua
+380 (66) 420-70-53

Дзеркала для квадроциклів, UTV, баггі

Квадроцикли часто потребують тюнінгу. Удосконалення мотовездихода передбачає оснащення різними аксесуарами, які роблять експлуатацію транспорту більш комфортною та безпечною. Повноцінний тюнінг не обходиться без дзеркала заднього виду для квадроцикла. Купити дзеркала для мототехніки з низько вартості в Україні можна в нашому інтернет - магазині Kvadrostar.com.ua

Потрібні дзеркала

Дзеркала заднього виду

Їзда на будь-якому транспорті пов'язана з ризиком, тому будь-який засіб пересування має бути оснащений дзеркалами заднього виду. Незважаючи на те, що мотовсюдиходи експлуатуються переважно не в межах населених пунктів, де є ризик знаходження людей або рух іншого транспорту, дзеркала для квадроциклів так само важливі.

Екстремальна їзда передбачає зіткнення з перешкодами і перешкодами не тільки перед водієм, але і позаду нього. Не рідко небезпека природних «сюрпризів» очікує позаду, в особливості, в лісі або гірській місцевості.

Установка дзеркал потрібно не для додання додаткового стилю квадроцикли, а для підвищення безпеки водія і пасажирів. Необхідний даний аксесуар особливо для тих водіїв, які беруть участь у перегонах або при поїздці до мети перетинають жваві траси.

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner