Кошик
238 відгуків
Kvadrostar.com.ua
+380 (66) 420-70-53

Шини на квадроцикл: як вибрати?

Шини на квадроцикл: як вибрати?

Квадроцикл – це універсальний засіб пересування, що використовується при поїздці сім'ї або друзів на природу, участь у швидкісних гонках, похід на риболовлю чи полювання. Дуже важливим моментом є вибір гуми для такого транспорту. Саме від цього залежать безпека та ефективність використання машини.

Шини на квадроцикли: їх особливості та види

Гума на квадроцикл повинна вибиратися з урахуванням багатьох параметрів і характеристик. Так, важливо враховувати манеру їзди. Якщо необхідно пересуватися швидко, значить, варто придбати покришки невеликого діаметру. А якщо потрібно максимально зберегти позашляхові якості коліс, то краще всього підійдуть варіанти з великим діаметром.

Збільшення діаметру в цьому випадку призводить до зниження чутливості. Не варто радикально відходити від величини покришки, яка була встановлена заводом-виробником для кожної конкретної моделі. Занадто великі розміри коліс можуть негативно позначитися на підвісці, життєстійкості двигуна, а також трансмісії. Крім збільшення навантаження для всіх систем квадроцикла, великі і важкі колеса ще зменшать крутний момент.

Всі шини на квадроцикл поділяються на:

 • радіальні;
 • діагональні.

Радіальні варіанти призначені для їзди по твердій поверхні з великими швидкостями. Найчастіше вони встановлюються для гоночних моделей. Діагональні шини на квадроцикли більше підходять для повсякденного використання. Вони чудово можуть долати бруд, брід і болотисту місцевість.

Малюнок протектора – це не тільки дизайнерська фішка. Залежно від того, в яких умовах ви найчастіше плануєте їздити, залежить вибір візерунка. Можна вибрати наступні варіанти виробів:

 1. Для піску – такий вид шин відрізняється лопатевим протектором, який забезпечує хороше зчеплення з піщаним грунтом.
 2. Для бруду – тут ідеальний варіант протектора ялинкою. Це дозволить при попаданні в бруд уникнути необхідності буксирування.
 3. Універсальні – покришки мають дрібний візерунок, який гарантує відмінне зчеплення з будь-якою дорогою.
 4. Спортивні – плоска поверхня коліс, з невеликими виступами. Саме вони дозволяють транспортного засобу зберігати максимальну стійкість при твердій поверхні дороги.
 5. Зимові – такі покришки зазвичай мають хитромудрий малюнок і додатково можуть бути обладнані ланцюгами або шипами.

Якщо правильно підібрати шини, то квадроцикл ніколи не підведе на дорозі. Якщо ви маєте намір їздити часто і постійно по різному ґрунту, то краще вибрати універсальний варіант. Якщо більше буде твердих поверхонь, то варто придбати шини на квадроцикл R 12. А ось любителям грязьового екстриму або подорожей по в'язким ландшафтам підійде гум на квадроцикл r12.

Шини на квадроцикл: вибір з урахуванням написи на покришці

На каждой покрышке можно найти надпись, состоящую из букв и цифр. Чтобы понять, как все это расшифровывается, важно сначала определить, каким именно способом указан размер. Это может быть стандартная метрическая запись или будет указан размер в дюймах.

Стандартная запись выглядит так: «180/55R17 73W». Расшифровывается она следующим образом:

 • 180 – ширина в мм;
 • 55 – высота шины, процентное соотношение относительно ширины;
 • 17 – посадочный диаметр диска (дюймы);
 • 73 – индекс нагрузки;
 • W – индекс скорости.

Дюймовая запись идет в таком формате: «26/9-12 49N». Читать ее нужно так:

 • 9 – ширина (дюймы);
 • 12 – посадочний діаметр диску (дюйми);
 • 49 – індекс оптимального навантаження;
 • N – індекс швидкості.

Выгодно купить резину на квадроцикл в Украине можно в нашей компании. Мы сотрудничаем исключительно с передовыми производителями продукции, дорожим своей репутацией и реализуем только сертифицированный качественный товар. Если есть вопросы или возникают сложности с выбором вида покрышки, то наши профессиональные консультанты всегда к вашим услугам. Они не только посоветуют, какой вариант предпочесть, но и помогут оформить заказ, расскажут, как его оплатить и где получить. Для вас применяется индивидуальное обслуживание, высокий сервис, а постоянные клиенты имеют доступ к гибкой системе скидок.

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner