Кошик
238 відгуків
Kvadrostar.com.ua
+380 (66) 420-70-53

Як підібрати диски для квадроциклів ?

Як підібрати диски для квадроциклів ?

Рішення замінити диски для квадроциклів приходить до їх власника по самим різним причинам. Зазвичай, купуючи техніку, новий господар прагне надати їй ефектний і стильний зовнішній вигляд і в першу чергу міняє колеса. Це найбільш простий і швидкий спосіб змінити дизайн квадроцикла в кращу сторону. Але нерідкі і випадки, коли диски для ATV набувають для того, щоб замінити пошкоджені під час експлуатації колеса. Звичайно ж, намагаються вибрати красиві і міцні вироби, які будуть служити довго. На жаль, найчастіше при такій відповідальній купівлі спираються тільки на зовнішній вигляд виробів та інформацію, отриману від продавця. З-за цього нерідко підбір дисків для квадроциклів закінчується придбанням коліс, які зовсім не підходять для умов експлуатації транспортного засобу.

 Штамповані або литі?

 Виробники можуть запропонувати купити диски для квадроциклів двох типів: литі і штамповані. Кожна з цих різновидів має свої ключові особливості, переваги і мінуси, тому при покупці варіанти слід розглядати з точки зору умов експлуатації техніки. Штамповані моделі можуть запропонувати наступні особливості:

 

 • Більш доступна ціна, ніж у литих;
 • Можливість ремонту – їх можна зварювати і рихтувати;
 • Більш важкі ніж алюмінієві;
 • Володіють значною міцністю;
 • Можуть використовуватися з аксесуарами: бэдлоками і декоративними ковпаками;
 • Представлені широким асортименту розмірів.

 Литі диски для квадроциклів більш вимогливі до умов експлуатації, але, незважаючи на це, попит на них теж дуже високий. До найбільш особливостям литих, або як їх ще називають легкосплавних виробів можна віднести такі:

 

 • Менш схильні до забруднень і легше миються;
 • Дозволяють безперешкодно обслуговувати підвіску (шприцевать), через отвори;
 • Не призначені для серйозних ударних навантажень, наприклад, стрибків з трамплінів;
 • Можуть оснащуватися бэдлоками;
 • При пошкодженнях не підлягають відновленню;
 • Можуть бути ширше кованих, за рахунок чого поліпшується прохідність техніки;
 • Мають ефектний зовнішній вигляд і можуть запропонувати широкий вибір дизайнів на будь-який смак.

 

Як ми бачимо, в плані професійному, диски на ATV для екстремальних поїздок набагато ефективніше штамповані, які при цьому ще й доступні за ціною. При цьому сказати, що легкосплавні колеса для квадроцикла – це виключно «парадні» деталі теж не можна. Просто литі деталі призначені не для спортивного режиму їзди, а для машин, що використовуються як транспортний засіб або техніка для розважальних поїздок.

 Основні правила вибору дисків для квадроциклів

 Якщо транспортний засіб використовується у звичайному режимі, то при виборі можна відштовхуватися від вимог естетики і ергономіки. У цьому випадку литі диски itp для квадроциклів – відмінне рішення. Але якщо в експлуатації механізму є несприятливі фактори, то краще вибрати штамповані моделі. Не варто купувати легкосплавні диски для квадроцикла r14 в наступних випадках:

 

 • Якщо квадроцикл використовується в кам'янистій місцевості;
 • Якщо ви віддаєте перевагу переміщатися з великою швидкістю;
 • Якщо плануєте стрибати на квадроциклі з трамплінів;
 • Віддаєте перевагу підвищувати прохідність, трохи спускаючи шини.

 

Всі ці умови значно скорочують термін служби лиття, навіть якщо мова йде про дуже якісних брендових колесах. Диски для квадроцикла 12 дюймів з штампованого металу випускають спеціально для екстремальних подорожей. Навіть зіпсувавши такий обід, ви зможете її відремонтувати, але навіть якщо це неможливо, невисока ціна виробу стане непоганим втіхою.

 

При купівлі дисків важливо дотримуватися розмірність. Диски для квадроциклів 12 г не варто встановлювати там, де використовуються колеса 14 діаметра, так як це може істотно знизити ходові якості мототехніки і погіршить її керованість. Щоб визначитися з розміром, краще всього звіритися з технічним паспортом машини. Якщо це неможливо, то на допомогу прийде маркування шин, використаних з квадроциклом. В індексі гуми останньою цифрою позначається діаметр диску в дюймах, а другий – ширина обода колеса. Ці характеристики можна вважати основними розмірами колеса, які достатньо знати для правильного вибору.

 

Но кроме размеров, при покупке колес нужно учитывать разболтовку, а также размерность центрального отверстия. Чаще всего современные квадроциклы имеют 4-х шпилечное исполнение. Детские модели небольшой мощности могут иметь три отверстия под шпильки. Визуально расположение отверстий и их диаметры могут быть одинаковыми, но это впечатление часто подводит. Опытные владельцы квадроциклов выбирают колеса в соответствии маркировке. Индекс из трех чисел расскажет все что нужно об установке детали. Первое число – это диаметр посадочного отверстия, играющий роль при установке диска на ступицу. Второй число – стандартный размер крепежных болтов. Третья цифра – это межцентровое расстояние болтов. Но даже зная эти нюансы, лучше обратиться при выборе дисков к профессионалам. Опытные дилеры могут безошибочно подобрать колеса, как литые, так и штампованные, по модели квадроцикла, даже не глядя на место крепления.

 

Вне всякого сомнения, большую роль при подборе дисков играет производитель и стоимость. Выпущенные неизвестными компаниями диски для квадроцикла цена которых очень заманчива – это лотерея, в которую лучше не играть. На отечественном рынке достаточно широко представлены изделия известных во всем мире брендов, которые зарекомендовали себя как ответственные поставщики – на них и стоит обращать внимание в первую очередь.

 

Следует отметить и то, что с каждым годом становится в продаже больше подделок. Мошенники изготавливают литые и штампованные диски, нарушая технологию и применяя материалы низкого качества, а затем маркируют их как товары известных фирм из Европы, Азии и США. Срок службы таких колес не велик, а их использование, особенно при спортивном применении техники, сопряжено с серьезным риском. Чтобы не столкнуться с подделкой, приобретайте диски для квадроциклов только в магазинах с хорошей репутацией и большим количеством позитивных отзывов.

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner