Кошик
232 відгуків
Kvadrostar.com.ua
+380 (66) 420-70-53

Найкращі шини для квадроцикла в 2021 році

Найкращі шини для квадроцикла в 2021 році

Квадроцикл – це універсальний транспортний засіб, який використовується для екстремального відпочинку, туристичних поїздок, гонок, експедицій, а також у лісових господарствах, приватних володіннях. Для такого всюдихода важливо, щоб він добре тримався, був керований на будь-якій ділянці дороги. Саме за це відповідають покришки, від яких залежить не тільки маневреність, але і прохідність, легкість управління. Навіть в недорогому квадроциклі з правильно підібраною гумою у рази збільшуються ходові характеристики. Давайте розглянемо всі тонкощі підбору покришок, визначимо кращі варіанти квадрошин в 2021 році.

На що звертати увагу, вибираючи шини на квадроцикли

Підбираючи шини на квадроцикли, варто визначитися, як буде використовуватися транспорт і що водієві буде важливіше – швидкість або підвищена прохідність. Щоб збільшити швидкісні характеристики, підбираються покришки зменшеного діаметру. Ідеальним варіантом будуть шини на 12, 13 або 14 дюймів. При великих діаметрах коліс збільшується прохідність, але при цьому швидкісні якості апарату будуть знижені. Вони в рази збільшують пляму контакту, що робить квадрик легкоуправляемым при складних трасах, але не таким швидким.

Фактично продукція цієї серії призначена для використання в умовах бездоріжжя. Але є виробники, які роблять покришки, розраховані на дороги загального користування. За цими характеристиками їх поділяють на:

  • радіальні;
  • діагональні.

Перші використовуються для звичайних доріг, наприклад, перегонів на трасі або звичайної їзди по місту. Діагональні шини – найбільш поширений вид, так як вони забезпечують хорошу стійкість, маневреність всюдихода по пересіченій місцевості.

Візерунок протектора також слід враховувати перед тим, як купити шину на квадроцикл, адже від цього залежить поведінка транспорту. Наприклад, покришки з глибоким протектором «ялинкою» мають краще зчеплення з дорогою. Такі покришки використовують для грязьових трас або пухкої ґрунтовки. А ось блоковий протекторний малюнок дозволяє добре відводити сипкий грунт, тому такі шини раціонально застосовувати для піску. В зимовий час для квадрика підбираються покришки з глибоким протектором з шипами, що необхідно при снігу, ожеледь. Нерідко вони обвішуються ланцюгами.

При експлуатації техніки по трасах різного ландшафту ставлять на квадроцикли шини універсальні. Вони характеризуються дрібним візерунком протектора, що забезпечує хороше зчеплення з дорогою будь-якого типу.

Найкращі шини для квардрацикла в цьому році

Одним з лідерів на ринку залишаються покришки тайванського виробництва Maxxis. Вони швидко заробили популярність у райдерів завдяки своїй міцності, довговічності, хорошого зчеплення з трасою і відносно невеликій вазі. Каркас виконаний з складу, має шість шарів:

  • два шари металокорду з щільним розміщенням металевих ниток;
  • чотири шару штучного корду.

Для виготовлення штучного корду використаний особливий матеріал, який значно полегшує вага покришки. Крім того, його склад достатньо еластичний, що дозволяє використовувати шини Maxxis квадроциклів на різних ділянках дороги будь-якої складності.

Високі можливості шин тайванської компанії неодноразово підтверджувалися. Вони часто використовуються на спортивних квадрациклах (ATV) в змагання. Характеризуються рядом переваг:

  • стійкі до пошкоджень завдяки боковим грунтозацепам;
  • здатні самоочищатися;
  • синтетичний каркас – гарантія зменшеної ваги;
  • особливий склад гуми дозволяє не втрачати еластичність навіть у мороз.

Шини Maxxis ATV представлені широким асортиментом видів протекторного малюнка, що дозволяє райдеру вибрати оптимальний варіант для будь-якої траси.

Якщо ви шукайте варіанти великих покришок, які будуть гарантувати стійкість квадрика, то варто звернути увагу на американського виробника і його модельний ряд MudLite XL і XXL. Це ідеальний варіант шин для квадрациклів з повним приводом. Гума складається з шести шарів, що гарантує підвищений рівень міцності, а значить довговічність шини. Протектор дуже глибокий, що дозволяє легко керувати апаратом навіть в максимально екстремальних умовах бездоріжжя. Найкращі шини для квадроцикла MudLite XL и XXL снабжены удлиненными грунтозацепами. Это позволяет использовать их даже в условиях непроходимого бездорожья. Несмотря на то, что эта модель резины для квадрика достаточно велика по габаритам, ее вес небольшой.

Обращаем ваше внимание, что самые популярные модели шин вы можете приобрести в магазине Квадроstar. Мы реализуем шины для квадроциклов BRP, для транспорта сегмента ATV и других моделей. Вас удивят хорошее обслуживание, высокий профессионализм менеджеров и грамотное консультирование, умеренная стоимость товара оригинального качества.

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner