Кошик
232 відгуків
Kvadrostar.com.ua
+380 (66) 420-70-53

Масло для квадроцикла: поради з вибору в 2021 році

Масло для квадроцикла: поради з вибору в 2021 році

Всюдихідна техніка, така як квадроцикл, потребує правильного догляду. Грамотний підбір масел дозволить значно зменшити зношування деталей, які експлуатуються при різних температурних режимах, підвищених навантаженнях. Правильно підібране масло для мототехніки від відомих брендів збереже мотор в незмінному робочому вигляді довгий час Догляд за технікою допоможе уникнути поломок, при цьому забезпечить злагоджену роботу. І це стосується не тільки мийка квадроцикла, також важлива своєчасна заміна потрібних деталей, пально-мастильних матеріалів.

Навіщо міняти масло для квадроцикла?

Основна увага власникові варто приділяти своєчасної заміни масла, так як двигун, редуктор, коробка передач в процесі експлуатації піддаються тертю, з-за чого робоча температура елементів у багато разів збільшується, що і призводить до швидкого їх зносу. Щоб збільшити термін служби, потрібно використовувати спеціальний засіб, який запобігає поломку деталей.

Фахівці рекомендують проводити заміну масел через кожні тисячу кілометрів пробігу. Якщо техніка нова, то рідина змінюють після обкатного періоду, а це приблизно п'ятсот кілометрів пробігу. В документах зазначається тип ТЗ необхідного ПММ. Але кожний власник має право вибрати масло для квадроцикла на свій розсуд, спираючись на характеристики, умови експлуатації.

Класифікація ПММ для квадроциклів

Масла, маючи різну основу при виробництві, діляться на кілька типів.

  1. Масло синтетичне для квадроцикла, виготовлене з органіки. Термічно і хімічно стійке. Ціна синтетичного типу вище, ніж інших, його використовують найчастіше нових моторів.
  2. Мінеральні виробляють з нафтопродуктів. Ціна продукту невелика, але характеристики при цьому відрізняються від синтетичних. На моторі, його працездатності це не відображається, такий засіб вважається кращим вибором транспорту з великим пробігом, якщо немає сильних морозів.
  3. Масла напівсинтетичні для квадроцикла складаються з двох перерахованих вище видів, тому об'єднали їх характеристики. Використовуються в сучасних двигунах з великим пробігом.

Власники мототехніки часто запитують, яке ПММ найкраще заливати в мотор? Фахівці стверджують, що синтетичне перевершує по багатьом характеристикам мінеральне, що пояснюється формою часток вуглеводню, обмежених та стиснених, які повільно з'єднуються в атоми. Тому продукт практично не змінює своїх характеристик при низьких температурах, не буде в'язким. Як наслідок, він має хороші змащувальні властивості.

Мінеральне масло для двигунів квадроцикла швидко старіє, а синтетику немає потреби додавати речовини, що стабілізують в'язкість. Але потрібно застосовувати обережно у моторах з великих пробігом, так як склад містить миючі добавки. У таких двигунах використання синтетичного типу призводить до сильного дымлению мотора, зменшуючи його рівень до критичних значень, знижується ступінь стиснення. Поява цих ознак означає вимивання опадів, які служать ущільнювачем елементів мотора.

Не слід заливати синтетику після мінерального масла також з-за ризику розчинення в новому складі відкладень і смол, що здатне призвести до блокування насоса, каналів. Не бажаним буде змішування складів з причини того, що добавки в ПММ від різних виробників можуть бути несумісними. Тому перед заливкою нового речовини позбуваються відпрацювання старого.

Механіки по ремонту мототехніки воліють використовувати трансмісійне масло для квадроцикла, що піклується про редукторі, роздавальних коробках, що вимагають мастила. Воно розроблено для використання в екстремальних умовах експлуатації при низьких температурах. Відмінно переносить навантаження, знижує тертя елементів, придушує шум при роботі.

Сучасні масляні фільтри, необхідність очищення або заміни

У системах мототехніки застосовуються різні фільтри, які використовуються при очищенні потоків, що впливають на функціональність двигуна та інших вузлів. Застосування повітряного фільтра для квадроциклів є важливим при очищенні повітря, дорожнього пилу, що надходять до двигуна, завдаючи йому шкоди. Несвоєчасна заміна фільтра, очищення і промивання знижують термін роботи мотора – він стає шумним, падає потужність, що може призвести до повної відмови.

Паперовий фільтр продувається компресором, але краще все ж замінити його на новий. Поролоновий оглядається на наявність дефектів, перевіряється на еластичність. Якщо все добре – фільтр промивається бензином, потім просушується, просочується ПММ. Недоліки такої промивки – пожежонебезпечність або порушення цілісності поролону. Промивка з використанням прального порошку дає хороші результати.

Поради щодо вибору оригінального масла квадроцыклам

На сьогоднішній день BRP – компанія, яка є лідером продажу мототехніки в усьому світі. Масло для квадроцикла BRP Can-Am Outlander 1000 повинно бути п'ятдесятої в'язкості, оскільки це основна вимога виробника.

Оригінальне масло для квадроцикла серії ATV 4T Motoroil 5W-50 від LIQUI MOLY забезпечить захист мотора від перепадів температур, навантажень, підвищить продуктивність двигуна. ПММ від виробника слід купувати тільки в офіційних точках продажу, що гарантують оригінальність продукції.

Масло для Motorbike 4T 10W-40 Street для чотиритактних або двотактних двигунів необхідно при змащування двигуна при холодному пуску. Служить для підтримки чистоти мотора, запобігає пробуксовку зчеплення.

Советы по выбору ГСМ квадроциклам в 2021 году свидетельствуют, что лучшим ГСМ будет то, которое соответствует требованиям производителя. Кроме того, нужно учитывать условия эксплуатации мототехники. Лучшими у экспертов считаются НС-синтетический ГСМ для 4-тактных мотоциклов ATV 4T Motoroil 5W-50 и минеральное трансмиссионное Motorbike Axle Oil ATV 10W-30. Они повышают стойкость к окислению, перепадам температур, попаданию воды, пыли.

Компания Kvadrostar предлагает ГСМ, которое соответствует допускам и вязкости. Если у вас возникли сомнения по выбору, обращайтесь к менеджерам, они помогут подобрать средство под вашу модель. Предлагаем качественную продукцию по доступной цене, скидки и дисконтную систему постоянным покупателям.

 

Также у нас на сайте вы сможете найти такие масла:

 

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner