Кошик
239 відгуків
Kvadrostar.com.ua
+380 (66) 420-70-53

Як відрізнити оригінальні запчастини на квадроцикл від неоригінальних

Як відрізнити оригінальні запчастини на квадроцикл від неоригінальних

Як відрізнити оригінальні запчастини на квадроцикл від неоригінальних

Квадроцикли, як і інша техніка, потребують регулярного сервісного обслуговування. Знос деталей – головна причина їх своєчасної заміни. Щоб автотехніка служила довго, рекомендуємо підбирати оригінальні запчастини на квадроцикл BRP, які виготовляються з надійних високоякісних матеріалів. Деякі компанії радять купити неоригінальні деталі від китайських виробників, що відрізняються низькою ціною. Достаток таких підробок на ринку призводить до того, що покупці часто купують дешеві низькосортні вироби, тому важливо знати, як відрізнити оригінальні запчастини на квадроцикл від неоригінальних.

Види неоригінальних запчастин

Перш ніж ознайомитися з основними відмінностями оригінальних деталей від неоригінальних запчастин, варто познайомитися, яких видів можуть бути останніми.

Неоригінальні запасні частини на транспортні засоби, які зустрічаються у продажу, можуть бути чотирьох видів.

 1. Aftermarket (афтермаркет).Їх відмінність від «оригіналів» лише в упаковці. Виготовляються вони на тих же конвеєрних лініях, що й оригінальні вироби, але упаковуються запасні частини не так, як це робить автовиробник із зазначенням марки, моделі, а використовуючи упаковку самого виробника запасних частин. За технічними параметрами це найближчі до оригіналів деталі, найбільш безпечні при експлуатації. Це може бути оптимальний варіант, якщо вам вдасться підібрати оптимальне відповідність без вказівки маркування. Початок випуску таких запчастин зазвичай через кілька років (найчастіше цей термін дорівнює 5 років, але буває і інший) після надходження моделі квадроцикла в продаж, появи оригінальних частин. Упаковка має маркування Original Equipment Manufacturer, що при перекладі з англійської означає «виробник оригінального обладнання».
 2. Неконвейерные. Це запасні частини, як би ідентичні оригінальним за технічними параметрами, але виготовляють їх для квадроциклів сторонні бренди. Повний аналог оригінальних деталей робить такі вироби прийнятним варіантом для використання, але за умови повної ідентичності, високої якості виконання, надійності матеріалів.
 3. Контрафакт. Це низькоякісна відверта підробка. Виготовляють такі деталі частіше в Китаї, інших азіатських країнах. Купувати такі вироби, в будь-якому випадку, небезпечно. Вони можуть підвести в самий відповідальний момент пересування по дорозі.
 4. Монобренди. Це досить рідкісні деталі, тому не дуже дешеві, виготовляються тільки для конкретної моделі квадроцикла, на одному підприємстві з ним. Купують їх лише для дорогих моделей, коли необхідно лише 100% якість. Інакше, ви можете придбати підробку низької якості, яку категорично не можна встановлювати.

В Европе и Азии крупные компании, которые занимаются изготовлением запчастей, поступают по-другому. Они копируют внешний вид детали, а все внутренние элементы комплектуют самостоятельно. Упаковка продукции указывает на бренд, запчасти имеют свою, индивидуальную гарантию. По отзывам пользователей, такие детали имеют неплохое качество, чтобы устанавливать их на недорогих квадроциклах, которые не поддаются экстремальным условиям эксплуатации, сильным нагрузкам.

Как отличить оригинальные запчасти на квадроцикл BRP от подделки?

Неоригінальні запчастини на бензиновий квадроцикл виробляють в різних умовах:

 1. Деталі, які роблять майстри, попередньо скопіювавши їх з оригінальних елементів. На перший вигляд вони ідентичні з справжніми, але, якщо придивитися близько, видно, що це підробка. На цю особливість вказують такі аспекти:
 • неякісно оброблений сальник хвостовика BRP, поверхню інших деталей;
 • товар не підходить до упаковці: інформація написана з помилками, відсутня печатка відділу технагляду/номера партії і голограма, немає назви виробника;
 • негерметичный шланг тормозной BPR, есть заметные недостатки;
 • отсутствует упаковка.
 1. Детали заводского производства, которые можно заменить. Их производители квадроциклов не применяют в процессе сборки своей продукции. Запчасти такого происхождения характеризуются небольшим сроком использования в сравнении с брендовыми изделиями. Их отличие от оригинальной продукции:
 • необычная упаковка с данными на китайском языке;
 • отсутствует номер серии;
 • некачественная обработка запасных частей;
 • неровная спайка, кустарно обработанные соединения;
 • заметны остатки герметика.

Оригінальні ж запчастини, як гальмівний супорт квадроцикла та інші деталі, виробляють у відповідності з регламентованими технологіями з високоякісних матеріалів. Вони мають відмітні особливості:

 • упаковка заводу з його адресою і відміткою ОТК;
 • написи зроблені з перекладом усіма мовами;
 • поверхня варіатора BRP та інших запасних деталей без пошкоджень;
 • бірки мають тиснення.

Важлива частина квадроциклів – гальмівна система. З її допомогою регулюється швидкість, зупинка і утримання техніки в спокійному положенні. Гальмівні колодки BRP забезпечують безпеку, надійність водія і оточуючих під час руху транспорту. Гальмівна система працює завдяки надійним складових компонентів. Оригінальні запчастини для гальм виробник проектує з максимальною ефективністю роботи всього механізму. Купувати гальмівні колодки і диски рекомендується в перевірених магазинах, що займаються продажем оригінальних деталей.

Как купить оригинальные запчасти на бензиновый квадроцикл?

Шаровая BRP принимает на себя удары от дороги, поэтому может быстро ставать непригодной для дальнейших функций. Дефектный расходник меняется без проблем с помощью поворота нескольких болтов и гаек.

Во время ремонта техники может понадобиться кардан задний для квадроцикла BRP, ведь он выходит из строя чаще всего. На сайте Kvadrostar можно выбрать оригинальные запчасти от производителя, что характеризуются высоким качеством исполнения, а также используемых материалов. В ассортименте товаров имеется рулевая тяга квадроцикла Brp Can по доступной цене.

Совершение покупки деталей для спецтехники у официальных крупных поставщиков – гарантия длительной и безопасной эксплуатации запчастей. Оформив товар в нашем интернет-магазине, вы получите гарантию качества, быструю доставку заказа по Украине, безопасную и комфортную езду.

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner